KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13751066
nr 1375 1066
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Oljemålning, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, daterad 1956, "Traktor". Olja på duk, 34x41cm
Utrop:
8.000 kr
Såld:
7.600 kr
måndag 25 januari 2021
kl 19:11:09
7.000 kr
7.400 kr
- Klassiska
25 jan
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson